Hazırlık Aşamasında.

Read More

Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz kalite standartlarımız işimizin her alanında uygulanmaktadır. Üretim tekniklerimizin iyileştirilmesi için ...

Read More

Paylaşımcı: Birlik ve beraberliğe dayanan, samimi dostlukların kurulduğu bir aile ortamı oluşturur, Yapılan çalışmalara katkıda bulunur, özveriyle çalışır ve ...

Read More

Kurumsal Kimlik

   Daima gelişen ve değişen konjektör, beraberinde organize olabilme isteğine ışık tutar. Amaç iyi ve kaliteli ürünleri imal edebilmek ve bunları gururla  sanayi’nin kullanımına  sunabilmektir.

   KALİTE – GÜVEN  ve YENİLİKÇİ TAKIM RUHU’ na önem veren işletmeler sektörde hak ettiklere yere geleceklerdir. Biz bu işletmelerin ihtiyaç duydukları çeşitli formlardaki (blok, disk, halka...gibi) MIKNATISLARI ithal ediyor ve bu mıknatıslarla çeşitli tiplerde MIKNATISLI SİSTEMLER imal ediyoruz.

   Ülkemizde Bir çok sanayi dalında, örneğin; plastik sanayi, sağlık araç gereçleri, maden sanayi, elektronik sanayi, seramik sanayi, otomotiv sanayi, tekstil sanayi, cam sanayi, sarrafiye, beyaz eşya sanayi, hediyelik eşya sanayi, deri sanayi, ayakkabı sanayi... gibi alanlarda firmamızın ürünleri güvenle kullanılmaktadır.

   Temel amacımız daima önde olmak, yeniliklere ve araştırmalara önem vermek, Ar-Ge'nin tam manası ile desteklenmesine katkıda bulunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden taviz vermemektir.

Kurucumuz
Günay Muhittin SÜMER

    Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde pek çok ülke ile ithalat ve ihracatını sürdüren firmamız ticaret kapasitesini giderek büyütmektedir. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmamız, gelişen sanayimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir potansiyelde olduğunu ispatlamıştır.

                                                                                                                                                                                                                                                MIKNATIS TEKNİK